Development - en to pl translation catalogue (149 entries)

en: %1$s changed the comment status to %2$s
pl: %1$s zmienił status komentarza na %2$s

en: %s ago
pl: %s temu

en: %s approved | %s approved
pl[0]: %s zatwierdzony
pl[1]: %s zatwierdzone
pl[2]: %s zatwierdzonych

en: %s missed spam, %s false positive | %s missed spam, %s false positives
pl[0]: %s przeoczono, %s niesłusznie oceniono jako spam
pl[1]: %s przeoczono, %s niesłusznie oceniono jako spam
pl[2]: %s przeoczono, %s niesłusznie oceniono jako spam

en: %s reported this comment as not spam
pl: Ten komentarz został zgłoszony jako niebędący spamem; wykonawca działania: %s

en: %s reported this comment as spam
pl: Ten komentarz został zgłoszony jako spam; wykonawca działania: %s

en: (undo)
pl: (cofnij)

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
pl[0]: Dotychczas <a href="%1$s">Akismet</a> ochronił Twoją witrynę przed %2$s komentarzem będącym spamem.
pl[1]: Dotychczas <a href="%1$s">Akismet</a> ochronił Twoją witrynę przed %2$s komentarzami będącymi spamem.
pl[2]: Dotychczas <a href="%1$s">Akismet</a> ochronił Twoją witrynę przed %2$s komentarzami będącymi spamem.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
pl[0]: Dotychczas <a href="%1$s">Akismet</a> ochronił witrynę przed <a href="%2$s">%3$s komentarzem będącym spamem</a>.
pl[1]: Dotychczas <a href="%1$s">Akismet</a> ochronił witrynę przed <a href="%2$s">%3$s komentarzami będącymi spamem</a>.
pl[2]: Dotychczas <a href="%1$s">Akismet</a> ochronił witrynę przed <a href="%2$s">%3$s komentarzami będącymi spamem</a>.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
pl: <a href="%s">Akismet</a> blokuje spam przed pojawieniem się w serwisie.

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
pl[0]: <strong class="count">%1$s komentarz będący spamem</strong> został zablokowany przez <strong>Akismeta</strong>
pl[1]: <strong class="count">%1$s komentarze będące spamem</strong> zostały zablokowane przez <strong>Akismeta</strong>
pl[2]: <strong class="count">%1$s komentarzy będących spamem</strong> zostało zablokowanych przez <strong>Akismeta</strong>

en: <strong>Almost done</strong> - activate your account and say goodbye to comment spam
pl: <strong>Już prawie koniec</strong> - włącz swoje konto, żeby pożegnać spam w komentarzach

en: API Key
pl: Klucz do API

en: Account
pl: Konto

en: Accuracy
pl: Trafność

en: Activate Akismet
pl: Włącz Akismeta

en: Activate your Akismet account
pl: Włącz swoje konto Akismet

en: Active
pl: Aktywny

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
pl: Akismet %s do działania wymaga WordPressa w wersji %s lub nowszej.

en: Akismet %s requires WordPress 3.0 or higher.
pl: Akismet %s do działania wymaga WordPressa w wersji 3.0 lub nowszej.

en: Akismet Configuration
pl: Konfiguracja Akismeta

en: Akismet Error Code: %s
pl: Kod błędu Aksimeta: %s

en: Akismet FAQ
pl: FAQ Akismeta

en: Akismet Setup
pl: Ustawienia Akismeta

en: Akismet Stats
pl: Statystyki Akismeta

en: Akismet Support
pl: Obsługa Akismeta

en: Akismet Widget
pl: Widget Akismeta

en: Akismet anti-spam strictness
pl: Rygorystyczność filtra antyspamowego Akismeta

en: Akismet caught this comment as spam
pl: Akismet wychwycił ten komentarz jako będący spamem

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
pl: Akismet wychwycił ten komentarz jako będący spamem podczas automatycznej ponownej próby sprawdzenia.

en: Akismet cleared this comment
pl: Akismet przepuścił ten komentarz

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
pl: Akismet przepuścił ten komentarz podczas automatycznego ponownego sprawdzenia.

en: Akismet eliminates the comment and trackback spam you get on your site.
pl: Akismet usuwa spam, który dostaje się na twoją witrynę przez komentarze i trackbacki.

en: Akismet eliminates the comment and trackback spam you get on your site. Register your email address below to get started.
pl: Akismet usuwa spam, który dostaje się na twoją witrynę przez komentarze i trackbacki. Zarejestruj swój adres e-mail poniżej, aby rozpocząć.

en: Akismet eliminates the comment and trackback spam you get on your site. To setup Akismet, select one of the options below.
pl: Akismet usuwa spam, który dostaje się na twoją witrynę przez komentarze i trackbacki. Aby skonfigurować Akismeta, wybierz jedną z poniższych opcji.

en: Akismet filters out your comment and trackback spam for you, so you can focus on more important things.
pl: Akismet odsiewa spam z twoich komentarzy i trackbacków, więc możesz skupić się na ważniejszych rzeczach.

en: Akismet has detected a problem.
pl: Akismet wykrył problem.

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam
pl: Akismet sprawdził wykonał ponowne sprawdzenie i określił ten komentarz jako spam

en: Akismet re-checked and cleared this comment
pl: Akismet sprawdził ten komentarz ponownie i przepuścił go

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s), will automatically retry again later.
pl: Akismet nie mógł sprawdzić tego komentarza (odpowiedź serwera: %s), ale spróbuje zrobić to ponownie później.

en: Akismet was unable to re-check this comment (response: %s)
pl: Akismet nie mógł sprawdzić tego komentarza ponownie (odpowiedź serwera: %s)

en: All time
pl: Ogólne

en: Always put spam in the Spam folder for review.
pl: Zawsze umieszczaj wiadomości podejrzane o bycie spamem do przejrzenia w folderze &bdquo;Spam&rdquo;.

en: Awaiting spam check
pl: Oczekujące na sprawdzenie

en: Cancelled
pl: Anulowany

en: Change
pl: Zmień

en: Cheatin&#8217; uh?
pl: Oszukujemy, co?

en: Check for Spam
pl: Szukaj spamu

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
pl: Wybierz czy najbardziej podejrzane wiadomości mają być automatycznie odrzucane, czy umieszczane, jak inne wiadomości podejrzane o bycie spamem, w folderze ze spamem.

en: Cleaning up spam takes time.
pl: Usuwanie spamu może trochę potrwać.

en: Cleared by Akismet
pl: Przepuszczony przez Akismeta

en: Click the Use this Key button.
pl: Kliknij przycisk &bdquo;Użyj tego klucza&rdquo;.

en: Comment History
pl: Oś czasu komentarzy

en: Comment status was changed to %s
pl: Stan komentarza został zmieniony na &#8222;%s&#8221;

en: Comment was caught by wp_blacklist_check
pl: Komentarz został przechwycony przez funkcję wp_blacklist_check

en: Comments
pl: Komentarze

en: Connected via Jetpack
pl: Połączono za pomocą wtyczki Jetpack

en: Contact Akismet support
pl: Skontaktuj się z obsługą Akismeta

en: Copy and paste the API key into the text field.
pl: Skopiuj go i wklej do poniższego pola.

en: Create a new API key with a different email address
pl: Utwórz nowy klucz do API przy użyciu innego adresu e-mail

en: Disconnect this account
pl: Odłącz to konto

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
pl: Wyświetl liczbę komentarzy, które Akismet uznał za spam

en: Enter an API Key
pl: Wprowadź klucz do API

en: Enter/remove an API key.
pl: Wprowadź/usuń klucz do API.

en: Flagged as spam by %s
pl: Oznaczony jako spam przez %s

en: Flagged as spam by Akismet
pl: Oznaczony jako spam przez Akismeta

en: For more information:
pl: Więcej informacji:

en: For more information: %s
pl: Więcej informacji: %s

en: Get your API key
pl: Uzyskaj klucz do API

en: History
pl: Oś czasu

en: If you already have an API key
pl: Jeśli posiadasz już klucz do API

en: If you already know your API key.
pl: Jeśli masz już swój klucz do API.

en: If you would like to use Akismet on more than 10 sites, you will need to <a href="%s" target="_blank">upgrade to an Enterprise subscription</a>. If you have any questions, please <a href="%s" target="_blank">get in touch with our support team</a>
pl: Jeśli chcesz używać Akismeta na więcej niż 10 witrynach, musisz <a href="%s" target="_blank">wykupić abonament &bdquo;Enterprise&rdquo;</a>. Jeśli masz jakieś pytania,  <a href="%s" target="_blank">skontaktuj się z naszym zepsołem obsługi</a>.

en: Log in or create an account to get your API key.
pl: Zaloguj się lub utwórz konto, aby otrzymać klucz do API.

en: Manually enter an API key
pl: Wprowadź klucz do API ręcznie

en: Missing
pl: Brakujące

en: Network functions are disabled.
pl: Funkcja sieci jest wyłączona.

en: New to Akismet
pl: Nowy użytkownik Akismeta

en: Next Billing Date
pl: Data następnego pobrania opłaty

en: No Subscription Found
pl: Nie znaleziono abonamentu

en: No worries! Get in touch and we&#8217;ll help sort this out.
pl: Nie martw się! Skontaktuj się z nami, a pomożemy ci to rozwiązać.

en: Note:
pl: Uwaga:

en: On this page, you are able to enter/remove an API key, view account information and view spam stats.
pl: Na tej stronie możesz wprowadzić lub usunąć klucz do API, zobaczyć informacje o swoim koncie i wyświetlić statystyki dot. spamu.

en: On this page, you are able to setup the Akismet plugin.
pl: Na tej stronie możesz ustawić wtyczkę Akismet.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
pl: Na tej stronie wyświetlane są statystyki dot. spamu odfiltrowanego na twojej witrynie.

en: Overview
pl: Podsumowanie

en: Past six months
pl: W ciągu ostatnich sześciu miesięcy

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
pl: <a href="%1$s">Zaktualizuj WordPressa</a> do najnowszej wersji lub <a href="%2$s">przywróć wersję 2.4 wtyczki Akismet</a>.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
pl: Proszę skontaktować się z <a href="%s" target="_blank">obsługą Akismeta</a>, aby uzyskać pomoc.

en: Please update your payment details.
pl: Proszę zaktualizować dane płatnika.

en: Please visit the <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
pl: Proszę przejść na <a href="%s" target="_blank">stronę konta w Akismecie</a>, aby ponownie włączyć swój abonament.

en: Re-adding...
pl: Przywracanie...

en: Reactivate Akismet
pl: Włącz Akismeta ponownie

en: Register Akismet
pl: Zarejestruj Akismeta

en: Register a different email address
pl: Zarejestruj inny adres e-mail

en: Remove this URL
pl: Usuń ten adres URL

en: Removing...
pl: Usuwanie...

en: Safe: always put spam in the Spam folder for review.
pl: Bezpieczny: zawsze umieszcza w spam w odpowiednim folderze do zatwierdzenia.

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Show approved comments
pl: Pokaż zatwierdzone komentarze

en: Show the number of approved comments beside each comment author
pl: Wyświetl liczbę zatwierdzonych komentarzy obok każdego podpisu autora

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
pl: Pokazuj liczbę zatwierdzonych komentarzy obok każdego autora na stronie z listą komentarzy.

en: Signup for an account on %s to get an API Key.
pl: Zarejestruj konto na %s, aby otrzymać klucz do API.

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
pl: Automatycznie odrzucaj najbardziej podejrzane wiadomości, aby nie były nigdy wyświetlane.

en: Since 2012, Akismet began using subscriptions for all accounts (even free ones). It looks like a subscription has not been assigned to your account, and we’d appreciate it if you’d <a href="%s" target="_blank">sign into your account</a> and choose one. Please <a href="%s" target="_blank">contact our support team</a> with any questions.
pl: Od 2012 roku Akismet wymaga przypisania do kont abonamentu (nawet do tych darmowych). Wygląda na to, że do twojego konta nie został przypisany żaden abonament, więc bylibyśmy wdzięczni za <a href="%s" target="_blank">zalogowanie się do konta</a> i wybranie jednego z dostępnych. W razie pytań proszę <a href="%s" target="_blank">skontaktować się z naszym zespołem obsługi</a>.

en: Since you joined us, Akismet has saved you %d hours!
pl: Akismet zaoszczędził ci już %d godzin!

en: Since you joined us, Akismet has saved you %d minutes!
pl: Akismet zaoszczędził ci już %d minut!

en: Since you joined us, Akismet has saved you %s days!
pl: Akismet zaoszczędził ci już %s dni!

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation. Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
pl: Niektóre komentarze nie zostały jeszcze sprawdzone przez Akismeta pod kątem bycia spamem. Zostały one tymczasowo przetrzymane do moderacji. Proszę sprawdzić <a href="%s">ustawienia Akismeta</a> lub skontaktować się z administratorem serwera, jeśli problem nie zniknie.

en: Spam Blocked
pl: Zablokowany spam

en: Spam blocked
pl: Zablokowany spam

en: Spam in the <a href="%s">spam folder</a> older than 15 days is deleted automatically.
pl: Komentarze znajdujące się w folderze <a href="%s">Spam</a> przez dłużej niż 15 dni są automatycznie usuwane.

en: Status
pl: Stan

en: Strict: silently discard the worst and most pervasive spam.
pl: Rygorystyczny: dyskretnie usuwa najgorszy i rozpowszechniony spam.

en: Strictness
pl: Surowość

en: Subscription Type
pl: Rodzaj abonamentu

en: Summaries
pl: Podsumowania

en: Suspended
pl: Zawieszony

en: The Akismet subscription plan
pl: Abonament Akismetu

en: The key you entered could not be verified because a connection to akismet.com could not be established. Please check your server configuration.
pl: Wprowadzony klucz nie mógł zostać zweryfikowany, ponieważ nie można było połączyć się z akismet.com. Proszę sprawdzić konfigurację serwera.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
pl: Wprowadzony klucz jest nieprawidłowy. Proszę sprawdzić go dwukrotnie.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
pl: Stan abonamentu - aktywny, anulowany lub zawieszony

en: There is a problem with your key.
pl: Jest problem z kluczem.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
pl[0]: Obecnie <a href="%2$s">%1$s komentarz</a> oczekuje w kolejce spamu.
pl[1]: Obecnie <a href="%2$s">%1$s komentarze</a> oczekują w kolejce spamu.
pl[2]: Obecnie <a href="%2$s">%1$s komentarzy</a> oczekuje w kolejce spamu.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
pl: W <a href='%s'>kolejce</a> nie znajdują się obecnie żadne komentarze.

en: Title:
pl: Tytuł:

en: To continue your service, <a href="%s" target="_blank">upgrade to an Enterprise subscription</a>, which covers an unlimited number of sites. Please <a href="%s" target="_blank">contact our support team</a> with any questions.
pl: Aby móc nadal używać tej usługi, <a href="%s" target="_blank">wykup abonament &bdquo;Enterprise&rdquo;</a>, który pozwala na używanie Akismeta na nieograniczonej liczbie witryn. Proszę <a href="%s" target="_blank">skontaktować się z naszym zespołem obsługi</a> w razie jakichkolwiek pytań.

en: URL removed
pl: Adres URL został usunięty

en: Un-spammed by %s
pl: Oznaczenie tego komentarza jako spam zostało cofnięte; wykonawca działania: %s

en: Upgrade
pl: Ulepsz

en: Use this Akismet account
pl: Użyj konta Akismet

en: Use this key
pl: Użyj tego klucza

en: Use this option if you want to setup a new Akismet account.
pl: Wybierz tę opcję, jeśli chcesz założyć nowe konto w Akismecie.

en: View comment history
pl: Pokaż oś czasu komentarzy

en: We can&#8217;t connect to your site.
pl: Nie możemy połączyć się z twoją witryną.

en: We cannot process your transaction. Please contact your bank for assistance, and <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
pl: Nie możemy przetworzyć twojej transakcji. Proszę skontaktować się z bankiem, aby uzyskać pomoc, a następnie <a href="%s" target="_blank">zaktualizować dane dot. płatności</a>.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
pl: Możesz nam pomóc walczyć ze spamem i ulepszyć swoje konto, <a href="%s" target="_blank">uiszczając symboliczną opłatę</a>.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
pl: Potrzebujesz kulcza do API Akismeta, aby móc go używać na swojej witrynie.

en: You're using Akismet on far too many sites for your Pro subscription.
pl: Używasz Akismeta na stanowczo zbyt dużej liczbie witryn jak na abonament &bdquo;Pro&rdquo;.

en: You're using your Akismet key on more sites than your Pro subscription allows.
pl: Używasz swojego klucza do Akismeta na większej liczbie witryn niż pozwala na to twój abonament &bdquo;Pro&rdquo;.

en: Your Akismet account has been successfully set up and activated. Happy blogging!
pl: Twoje konto w Akismecie zostało ustawione. Miłego blogowania!

en: Your firewall may be blocking us. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
pl: Może to być spowodowane blokadą ruchu przez zaporę sieciową. Proszę skontaktować się z administratorem serwera i wysłać mu <a href="%s" target="_blank">nasz poradnik dot. zapór sieciowych</a>.

en: Your subscription for %s is cancelled
pl: Abonament %s został anulowany

en: Your subscription for %s is suspended
pl: Twój abonament %s jest zawieszony

en: Your subscription is cancelled.
pl: Twój abonament został anulowany.

en: Your subscription is missing.
pl: Brak przypisanego abonamentu.

en: Your subscription is suspended.
pl: Twój abonament został zawieszony.

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>fsockopen</code> or <code>gethostbynamel</code> functions.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
pl: Administrator twojego serwera wyłączył funkcję <code>fsockopen</code> lub <code>gethostbynamel</code> PHP.  <strong>Akismet nie może działać do czasu, kiedy obie funkcje będą włączone.</strong>  Proszę skontaktować się z administratorem serwera lub zapory sieciowej i podać mu <a href="%s" target="_blank">te informacje o systemowych wymaganiach Akismeta</a>.
