Twenty Thirteen - en to pl translation catalogue (61 entries)

en: Not Found
pl: Nie znaleziono

en: The 2013 theme for WordPress takes us back to the blog, featuring a full range of post formats, each displayed beautifully in their own unique way. Design details abound, starting with a vibrant color scheme and matching header images, beautiful typography and icons, and a flexible layout that looks great on any device, big or small.
pl: Motyw 2013 dla WordPressa to powród do korzeni, do blogowania. Wyposażony w pełną gamę formatów wyświetlane pięknie i wyjątkowo. Drobne szczegóły zaskakują: począwszy od tętniących życiem kolorów i dopasowanych obrazów nagłówka, śliczne kroje pisma i ikony. Na koniec  elastyczny układ, który wygląda świetnie na każdym możliwym urządzeniu.

en: Appears in the footer section of the site.
pl: Znajduje się w stopce witryny.

en: Link to full-size image
pl: Odnośnik do oryginalnego obrazka

en: Main Widget Area
pl: Główna strefa widgetów

en: Secondary Widget Area
pl: Druga strefa widgetów

en: Appears on posts and pages in the sidebar.
pl: Pojawia się w panelu bocznym dla wpisów i stron.

en: Full resolution
pl: Pełena rozdzielczość

en: Twenty Thirteen requires at least WordPress version 3.6. You are running version %s. Please upgrade and try again.
pl: Twenty Thirteen wymaga WordPressa w wersji co najmniej 3.6, używana jest natomiast wersja %s. Proszę zaktualizować i spróbować ponownie.

en: This is somewhat embarrassing, isn&rsquo;t it?
pl: Jest to trochę krępujące, nieprawdaż?

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
pl: Wygląda na to, że w tym miejscu niczego nie ma. Może warto spróbować coś wyszukać?

en: Daily Archives: %s
pl: Dzienne archiwum: %s

en: Monthly Archives: %s
pl: Miesięczne archiwum: %s

en: Yearly Archives: %s
pl: Roczne archiwum: %s

en: Archives
pl: Archiwa

en: About %s
pl: O %s

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl: Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: All posts by %s
pl: Wszystkie wpisy, których autorem jest %s

en: Category Archives: %s
pl: Archiwa kategorii: %s

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
pl[0]: Jedno przemyślenie nt. &bdquo;%2$s&rdquo;
pl[1]: %1$s przemyślenia nt. &bdquo;%2$s&rdquo;
pl[2]: %1$s przemyśleń nt. &bdquo;%2$s&rdquo;

en: Comment navigation
pl: Nawigacja po komentarzach

en: &larr; Older Comments
pl: &larr; Starsze komentarze

en: Newer Comments &rarr;
pl: Nowsze komentarze &rarr;

en: Comments are closed.
pl: Możliwość komentowania jest wyłączona.

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl: Czytaj dalej <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Pages:
pl: Strony:

en: Edit
pl: Edytuj

en: Permalink to %s
pl: Bezpośredni odnośnik do &#8222;%s&#8221;

en: Leave a comment
pl: Dodaj komentarz

en: One comment so far
pl: Zobacz komentarze (1)

en: View all % comments
pl: Zobacz komentarze (%)

en: Nothing Found
pl: Niczego nie znaleziono

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
pl: Gotów, by opublikować pierwszy post? <a href="%1$s">Zacznij tutaj</a>.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with different keywords.
pl: Przepraszamy, ale nie znaleziono wpisów pasujących do podanych kryteriów. Proszę spróbować ponownie, podając inne kryteria.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
pl: Nie udało się znaleźć tego, czego szukasz. Być może wyszukiwanie przyniesie lepsze rezultaty.

en: Semantic Personal Publishing Platform
pl: Semantyczna, osobista platforma publikacyjna

en: Proudly powered by %s
pl: Dumnie wspierane przez WordPressa

en: Navigation Menu
pl: Menu nawigacyjne

[ctx: Source Sans Pro font: on or off]
en: on
pl: włącz

[ctx: Bitter font: on or off]
en: on
pl: włącz

en: Page %s
pl: Strona %s

en: Posts navigation
pl: Nawigacja po wpisach

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
pl: <span class="meta-nav">&larr;</span> Starsze wpisy

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl: Nowsze wpisy <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Post navigation
pl: Zobacz wpisy

[ctx: Previous post link]
en: <span class="meta-nav">&larr;</span> %title
pl: <span class="meta-nav">&larr;</span> &bdquo;%title&rdquo;

[ctx: Next post link]
en: %title <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl: &bdquo;%title&rdquo; <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Sticky
pl: Przyklejony

en: View all posts by %s
pl: Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest %s

[ctx: 1: post format name. 2: date]
en: %1$s on %2$s
pl: %1$s - %2$s

en: Skip to content
pl: Przeskocz do treści

en: <span class="attachment-meta">Published on <time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time> in <a href="%3$s" title="Return to %4$s" rel="gallery">%5$s</a></span>
pl: <span class="attachment-meta">Opublikowano <time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time> w <a href="%3$s" title="Powróć do &bdquo;%4$s&rdquo;" rel="gallery">%5$s</a></span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
pl: <span class="meta-nav">&larr;</span> Poprzedni

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl: Następny <span class="meta-nav">&rarr;</span>

[ctx: header image description]
en: Circle
pl: Koło

[ctx: header image description]
en: Diamond
pl: Diament

[ctx: header image description]
en: Star
pl: Gwiazda

en: Search Results for: %s
pl: Wyniki wyszukiwania dla zapytania &#8222;%s&#8221;

en: Tag Archives: %s
pl: Archiwa tagu: %s

en: %s Archives
pl: Archiwa %s

en: the WordPress team
pl: zespół WordPressa
